POHODA Plus alebo ako si rozšíriť možnosti účtovného programu POHODA

Hľadáte riešenie pre váš e-shop, hotel alebo export pre dopravcov? A potrebujete toto riešenie prepojiť s programom POHODA? Na stránkach projektu POHODA Plus si môžete vybrať z radu aplikácii, zariadení a služieb našich partnerov, ktorí prispôsobia program POHODA plne vaším potrebám.

A ako na to? Stačí si zvoliť požadovanú kategóriu a potom vybrať z ponúkaných riešení to, ktoré vám vyhovuje najviac. Navyše si môžete  vyfiltrovať riešenie aj pre mobilné zariadenia, pre počítač alebo taktiež aj cloudová riešenie. Pokiaľ potrebujete s čímkoľvek poradiť, obráťte sa prosím na nás, radi vám pomôžeme.

Chceli by ste na stránkach POHODA Plus vystaviť aj svoje riešenie? Nie je nič jednoduchšie, ako vyplniť náš formulár, kde popíšete svoje riešenie a my ho zverejníme.

O účtovnom programe POHODA

Systém POHODA je komplexný účtovný a ekonomický software pre malé, stredné, ale aj väčšie firmy. Môžete v ňom ľahko viesť jednoduché a aj podvojné účtovníctvo, či už ste platitelia, alebo neplatitelia DPH. POHODA má tri rady a každá rada má ešte rôzne varianty, vyberte si preto takú kombináciu funkcii a agend, ktorá sa vám najviac hodí.